16 Yıl Boyunca KOÇ Holding bünyesinde Beko markasının En Büyük Akdeniz Bölge Bayiliği.

Antalya’da beyaz eşya sektöründe 5 mağaza ile hep lider olmanın gururunu yaşamaktayız. Beko, kurumsal bir markanın perakendeciliğini yaparak Avşarlar Group için çok önemli bir tecrübedir.

Avşarlar Group, en büyük halı markalarından birinin Akdeniz Bölge bayiliğini 30 yılı aşkın süredir başarı ile gerçekleştirerek halı sektöründe ilerleyişini sürdürmektedir.

Elektrikli Araç Şarj istasyonlarının gelecekteki öneminin farkında olarak;
mağazalarımızda, otellerde ve inşaat sektöründe partnerliğini yapmaktan ve
bu vizyonu paylaşmaktan memnuniyet duyduğumuz bu hizmeti
yaygınlaştırmaktayız.

En büyük halı markalarından birinin daha 30 yılı aşkın süredir Akdeniz Bölge
bayiliğini başarı ile sürdürerek ve bu sektördeki tecrübelerimizi, Gümüşsuyu
markamızla 2023 yılında da dijitalleştirmeye başlıyoruz.

Antalya’nın önemli alışveriş merkezlerinden Terra City ve Özdilek AVM Sony mağazalarımızla uzun yıllar hizmet verdikten sonra online satış ile partnerliğimizi sürdürüyoruz.

Pandemi sonrası insanlar dışarı çıkıp doğanın, denizin, temiz havanın keyfini çıkarmak istedi, hobilerine merak sardı. Bizde bu dönemde benzer süreçten geçtik ve bu harika aracı üreten şirket ile tanıştık. Türkiye’de Vintage markasının, bilinirliği ve pr çalışması için iş birliğimizi başarı ve mutlulukla sürdürdük. Daha güzel yerlerde görmeyi arzu ediyoruz.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.log.com.tr/nostalji- plus-elektrikten-guc-alan-yerli-girisim-modeli-hakkinda- bilmeniz-gerekenler/amp/