top of page

HAKKIMIZDA

AVŞARLAR GROUP

1986'dan Bugüne İnovasyon

avşarlar group istikbal mağazası

Avşarlar Group, 1986 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Gazi ve Ender Kökavşar tarafından kurulan ilk şirketimiz Avşarlar Dayanıklı Tüketim Limited Şirketidir. Beyaz Eşya sektöründe “beko” markasıyla 20 yılı aşkın süre hizmet sunmuş ve kuruluşundan itibaren inşaat sektöründe yer almış, önemli projelere imza atmış ve halen yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir. 

•Mobilya Sektöründe 2022-2023 yıllarında Türkiye’nin en başarılı perakende şirketlerinden biri olarak ödüllendirilmiştir. (DOĞTAŞ , KELEBEK , İSTİKBAL , ALFEMO markalarıyla) 

•Avşarlar Group. Yapay Zeka (Yazılım) alanında yenilikçi projeler geliştirirken, enerji sektöründe ise ZES markasıyla işbirliği yaparak çevre dostu elektrikli araç şarj istasyonları kurmuştur.

Turizm ve otelcilik sektöründe, Avşarlar Group Antalya’nın kalbi Konyaaltı’nda ev konforunu lüksle birleştiren LOS Suites projesini hayata geçirmiş ve AirBnb partneri olmuştur. 

Mobilya sektöründe DOĞTAŞ, İSTİKBAL, KELEBEK, ALFEMO , LOVA YATAK , İŞBİR YATAK gibi saygın markalarla işbirliği yaparak kalite ve estetik anlayışını ön planda tutan ürünler sunmaktadır.

Avşarlar Group, yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir iş modelleri ile yerel pazarda adından söz ettirmeye devam etmektedir. Şirket, tüm girişimlerinde mükemmellik ve yenilik taahhüdünü sürdürmeye kararlıdır.

bottom of page